Diğer
Davet Mesajı
Sponsorluk
English

Davet Mesajı

Değerli Sinirbilimciler,

21. Ulusal Sinirbilim Kongresi Türkiye Beyin Araştırmaları ve Sinirbilimleri Derneği (TÜBAS) tarafından Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi ev sahipliğinde 8-11 Haziran 2023 tarihleri arasında Bolu’da düzenlenecektir.

21. Ulusal Sinirbilim Kongresinde, moleküler ve hücreselden davranışa, gelişimselden görüntülemeye, deneysel modellerden translasyonel araştırmalara kadar sinirbilimin her alanında konferans, kurs, sempozyum, panel ve sunumlara yer verilecektir. Üyesi olduğumuz FENS, IBRO ve SfN gibi uluslararası kuruluşların temsilcilerini de kongremiz kapsamında siz değerli sinirbilim araştırmacılarıyla buluşturmayı planlamaktayız.

Cumhuriyetimizin 100 yılında düzenleyeceğimiz 21. Ulusal Sinirbilim Kongresinde, sinirbilimde en yeni gelişmelerin paylaşıldığı geniş bir bilimsel program, katılımcılar arasında yeni proje ortaklıkları için verimli bir akademik platform sunmaya çalışacağız. Ayrıca, 2023 ilkbaharında, memleketimizin bu güzel köşesinde katılımcılar için bir sosyal program düzenlemeyi de hedefliyoruz.

21. Ulusal Sinirbilim Kongresine hazırlık sürecinde ve kongre sırasında değerli önerilerinizi, destek, katılım ve katkılarınızı bekliyor, Haziran ayında Bolu’da buluşmayı diliyoruz.

Sağlıklı günler dileklerimiz ve saygılarımızla.

Kongre Eş-Başkanları
Prof. Dr. Bayram Yılmaz (TÜBAS Başkanı)
Prof. Dr. Aydın Him (Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi)