Haber & Duyurular
21. USK Özet Kitabı (final)
Program Kitabı (v4) yayınlanmıştır
Bolu City Otel
Bildiri özeti tarihi uzatılmıştır
21. Ulusal Sinirbilim Kongresine davet

Duyuru no: 2023/07 (17 Nisan 2023)

1)     Bildiri Özeti & Online Sistem: 21. Ulusal Sinirbilim Kongresine bildiri özeti gönderimi online sistem (AbstractAgent) üzerinden devam etmektedir. Bildiri özetleri hem Türkçe hem de İngilizce olarak hazırlanacaktır. Bildiri özetleri için başvuru tarihi 25 Nisan 2023’e kadar uzatılmıştır.

2)     Kayıt ve Konaklama sistemi açıldı: 8-11 Haziran 2023 tarihleri arasındaBolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Kongre Merkezinde düzenlemekte olduğumuz 21. Ulusal Sinirbilim Kongresi için kongre, kurslar ve konaklama için kayıt işlemleri devam etmektedir. Detaylı bilgilere kongre web sayfasından erişilebilir: www.usktubas.org

3)     Kurslar: 21. Ulusal Sinirbilim Kongresinin ilk günü (8 Haziran) özellikle genç araştırmacılara yönelik altı farklı kurs planlanmıştır. Kursların adı, eğitimciler, kurs kapasitesi, ücret ve tarih/zaman ile ilgili bilgiler kongre web sayfasında duyurulmuştur.

4)     Konuşmacılar: 2013 Nobel Fizyoloji & Tıp ödülü sahibi Thomas Südhof (Stanford University) kongrede online olarak bir konferans verecektir. Kongrede konferans konuşmacıları arasında Richard Morris (University of Edinburgh), Emrah Düzel (German Center for Neurodegenerative Diseases & University College London), Dirk Hermann (University of Duisburg-Essen), Hilal Lashuel (Swiss Federal Institute of Technology Lausanne), William Colledge (University of Cambridge), Matthew Walker (University College London), Cengiz Kılıç (Hacettepe Üniversitesi) ve Susan Jones (University of Cambridge) da yer almaktadır. Konferans, sempozyum, panel ve kurs konuşmacıları bilgileri kongre sayfasında güncellenmektedir (https://usktubas.org/konusmacilar).