Haber & Duyurular
21. USK Özet Kitabı (final)
Program Kitabı (v4) yayınlanmıştır
Bolu City Otel
Bildiri özeti tarihi uzatılmıştır
21. Ulusal Sinirbilim Kongresine davet

21. Ulusal Sinirbilim Kongresine davet

Değerli Sinirbilimciler,

21. Ulusal Sinirbilim Kongresi Türkiye Beyin Araştırmaları ve Sinirbilimleri Derneği (TÜBAS) tarafından Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi ev sahipliğinde 8-11 Haziran 2023 tarihleri arasında Bolu’da düzenlenmektedir.

21. Ulusal Sinirbilim Kongresinde, moleküler ve hücreselden davranışa, gelişimselden görüntülemeye, deneysel modellerden translasyonel araştırmalara kadar sinirbilimin her alanında kurs, konferans, sempozyum, panel ve sunumlara yer verilmiştir. Üyesi olduğumuz FENS, IBRO ve SfN gibi uluslararası kuruluşların temsilcilerini de kongremiz kapsamında siz değerli sinirbilim araştırmacılarıyla buluşturmayı planlamaktayız.

Cumhuriyetimizin 100. yılında düzenleyeceğimiz 21. Ulusal Sinirbilim Kongresinde, sinirbilimde en yeni gelişmelerin paylaşıldığı geniş bir bilimsel program, katılımcılar arasında yeni proje ortaklıkları için verimli bir akademik platform sunmaya çalışacağız. Bilimsel programda 7 konferans, 3 mini-konferans, 10 sempozyum, 4 panel ve 6 kurs ile 84 sözlü ve 110 poster sunumu yer alacaktır. Ayrıca, katılımcılar için 9 Haziran Cuma akşamüstü Gölcük gölüne kısa bir gezi ve 10 Haziran Cumartesi akşamı Gala yemeğinin yer aldığı bir sosyal program planlanmıştır.

21. Ulusal Sinirbilim Kongresine hazırlık sürecindeki ve kongre sırasında değerli önerileriniz, destek, katılım ve katkılarınız için teşekkür ediyor, Haziran ayında Bolu’da buluşmayı diliyoruz. Sağlıklı günler dileklerimiz ve saygılarımızla.

Kongre Başkanları
Prof. Dr. Bayram Yılmaz (TÜBAS Başkanı)
Prof. Dr. Aydın Him (Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi)